استرس اکو

نصب و راه اندازی یک دستگاه استرس اکو جهت بیمارانی که قادر به انجام تست ورزش نیستند

 خرید یک دستگاه اکو مدل فیلیپس از هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی در واحد اکو داخلی نصب و راه اندازی گردید . از قابلیت های این دستگاه توانایی انجام استرس اکوکاردیوگرافی بیمارانی با مشکلات قلبی می باشد خصوصاً آنهایی که توانایی انجام تست ورزش را ندارند که علاوه بر تسهیل انجام تست در بیماران از قابلیت تشخیصی بالاتری هم برخوردار می باشد .با این دستگاه امکان انجام اکوکاردیوگرافی از اکو مری هم فراهم می باشد که مرکز در صدد تهیه پروب مخصوص آن می باشد .


استرس اکو

افتتاح فاز دوم بیمارستان امام علی (ع)

با حضور استاندار کرمانشاه : فاز دوم مرکز تحقیقاتی ، آموزشی و درمانی امام علی (ع) افتتاح شد.

این مرکز در چهار طبقه با چهار بخش و 96 تخت فعالیت خود را آغاز کرد.
فاز دوم مرکز تحقیقاتی ، آموزشی و درمانی امام علی (ع) صبح روز دوشنبه هشتم شهریورماه با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح شد.این مرکز در چهار طبقه با چهار بخش و 96 تخت فعالیت خود را آغاز کرد.در بخش پست آنژیوگرافی 28 تخت ، در بخش پست سی سی یو 28 تخت ، در بخش جراحی مردان 28 تخت و در بخش آی سی یو 12 تخت جهت ارائه خدمات تخصصی به بیماران قلبی در این فاز راه اندازی گردید.

استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی

به توصیه کارشناس بهداشت محیط بیمارستان قلب امام علی (ع) :
استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی تهیه شده از نشاسته ذرت اصلاح شده به جای ظروف یکبار مصرف PVC جهت استفاده بیماران و پرسنل این مرکز از آبان ماه 1387 آغاز شد .

کاغذ زباله نیست

به توصیه کارشناس بهداشت محیط این مرکز از دی ماه 1378 کاغذ و کارتن تفکیک شده از واحدها جمع آوری شده و تحویل NGO وابسته به محیط زیست استان گردیده تا در سیکل بازیافت از آن استفاده شود ( مصارف استفاده در تولید مداد، میز ، تابلوهای کاغذی و.... )